Info

Kotona247 on toteutettu yhteistyössä Espoon tapahtuma- ja kulttuuripalveluiden, Tapiola Sinfoniettan ja esityskohtaisten kumppaneiden kanssa.

Lisätiedot

Lea Rintala, tapahtuma- ja kulttuuripalvelupäällikkö
lea.rintala@espoo.fi, 046 877 1952
Espoon tapahtuma- ja kulttuuripalvelut

Anna Jaskiewicz, intendentti, vs.
anna.jaskiewicz@espoo.fi, 040 620 6051
Tapiola Sinfonietta

Media

Laura Läntinen, verkostosuunnittelija
laura.lantinen@espoo.fi, 043 824 6337
Espoon tapahtuma- ja kulttuuripalvelut

Tuotanto

Karri Soilamo,tapahtumatuottaja
karri.soilamo@espoo.fi, 040 720 9604
Kotona247 / Kaupunkitapahtumat Espoo

Krista Ruusunen, tuotantopäällikkö
krista.ruusunen@espoo.fi, 040 198 1622
Espoon kulttuurikeskus

Tero Kaakkunen, tuotantopäällikkö
tero.kaakkunen@espoo.fi, 050 494 6788
Sellosali

Johanna Vepsä, tuotantopäällikkö
johanna.vepsa@espoo.fi, 046 877 3251
Karatalo

Minna Kaarmila, tuotantopäällikkö
minna.kaarmila@espoo.fi, 050 355 7105
Näyttelykeskus WeeGee

Johanna Kallioaho, vastaava tuottaja
johanna.kallioaho@espoo.fi, 043 824 5199
Lasten kulttuurikeskus Aurora

Simppu Silaste, vastaava tuottaja
simppu.silaste@espoo.fi, 050 594 2755
Kannusali

Miina Sivula, tuottaja
miina.sivula@espoo.fi, 046 877 2299
Tapiola Sinfonietta